تاثیر تمرین ورزشی همراه با محدودیت جریان خون بر عوامل موثر در رشد عصبی.pdf

تاثیر تمرین ورزشی همراه با محدودیت جریان خون بر عوامل موثر در رشد عصبی PDF

مؤلف: سعید رحمتی

در این کتاب تاثیر تمرین ورزشی همراه با محدودیت جریان خون که با نام تمرین ورزشی انسدادی و کآتسو نیز شناخته می شود بر عواملی که در رشد سیستم عصبی می توانند تاثیر مثبت و منفی بگذارند، بررسی شده است. با توجه به اینکه زمان برای همۀ افراد مهم است و همه به دنبال بهترین نتیجه در کوتاه ترین زمان ممکن هستند، از طرفی مشخص شده است که تمرین ورزشی محدویدت جریان خون در مقایسه با تمرین ورزشی بدون محدویدت جریان خون با مدت زمان کمتری آثار مشابهی را بر جای میگذارد، لذا امروزه این تمرین ورزشی کاربرد زیادی پیدا کرده است. تاکنون بیشتر پژوهش ها در زمینه تمرین ورزشی همراه با محدودیت جریان خون بر قدرت عضلانی مترکز بوده است. ولی ما در این کتاب تاثیر این تمرین نسبتا جدید را از منظر عصبی بررسی کرده ایم.

سیب با داشتن فیبر زیاد به افراد دیابتی كمك می كند تا قند خون خود را تنظیم كنند همچنین سیب از افزایش یا افت ناگهانی قند خون خانواده ویتامین B تقویت كننده سیستم عصبی است و به بدن كمك می كند تا با استرس مقابله كند. در ساخته شدن رنگدانه مو و پوست... در طول سفرهای طولانی با ماشین. بعد از راه رفتن در مسافت های طولانی. این حالت به دلیل نرسیدن جریان کافی خون به عضله های پا و ماهیچه ها رخ می دهد و باعث می شود اکسیژن و این لخته های خون در رگ های عمیق از پا است (به جای رگ های سطحی از نوع واریس) و معمولا باعث یک...

2.85 MB حجم الملف
9786202354356 ISBN
مجانا السعر
تاثیر تمرین ورزشی همراه با محدودیت جریان خون بر عوامل موثر در رشد عصبی.pdf

Tecnología

كمبيوتر شخصي وماك

اقرأ الكتاب الإلكتروني فور تنزيله باستخدام "قراءة الآن" في متصفحك أو باستخدام برنامج القراءة المجاني من Adobe Digital Editions.

iOS & Android

للأجهزة اللوحية والهواتف الذكية: تطبيق القراءة المجاني الخاص بنا

eBook Reader

قم بتنزيل الكتاب الإلكتروني مباشرة إلى القارئ في متجر www.leonsisfoundation.org أو انقله باستخدام برنامج Sony READER FOR PC / Mac أو Adobe Digital Editions.

Reader

Después de la sincronización automática, abra el libro electrónico en el lector o transfiéralo manualmente a su dispositivo tolino utilizando el software gratuito Adobe Digital Editions.

ملاحظات حالية

avatar
Mohammed Ali

بخصوص ورزش‌هایی که با فشار بر استخوان‌ها بخصوص پاها همراه است؛ مثلا پیاده روی و دویدن در کاهش روند پوکی استخوان بسیار موثر است. یکی دیگر از اثرات درمانی ورزش در زنان، تاثیر آن بر نازایی است. سلامت نیوز : در ایران باستان به سلامت بدن و فعالیت های ورزشی توجه بسیار می شد. در مذهب زرتشت که مربوط به 600 سال پیش از میلاد مسیح است، برای توفیق در فعالیت های گوناگون اقتصادی و اجتماعی ، مردم را از تنبلی و تن آسایی بر حذر ...

avatar
Mattio Chairman

در بواسیر داخلی خون تیره از بدن دفع می شود در صورتیکه در بواسیر خارجی ، خون دفع نمی شود و اگر هم دفع شود بسیار اندک می باشد، اما به غیر از عامل رژیم غذایی، عوامل مختلفی باعث بوجود آمدن این بیماری میشوند. فشار آوردن به رگهایی که درمقعد وجود دارند و زور زدن به هنگام...

avatar
Noe Ahmad

هزینه عمل هموروئید با لیزر در مقایسه با سایرروشها بسیار پایینتر است. هزینه لیزر بواسیر (هموروئید) به عوامل مختلفی مانند میزان پیشرفت و تعداد رگهای درگیر، مهارت درمان هموروئید یا بواسیر با استاپلر. استاپلر یک روش جراحی مؤثر در انواع هموروئید پرولاپس و...

avatar
Jason Arial

تاثیر سه شیوه برنامه تمرین ترکیبی )مقاومتی و هوازی( با و بدون محدودیت. جریان خون بر ... دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی، دانشگاه حکیم سبزواری، سبزوار، ایران. مقا. له پژوهشی ... تمرین ترکیبی همراه با محدودیت جریان خون،. (2. تمرین ... سالمندی با کاهش عملکرد عصبی ... مثبت رشد عضالنی و سرکوب عوامل تنظیمی منفهی سهبب.

avatar
Syed Mohammed

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ امیرحسین نیکپور، سنگربان جدید تیم فوتبال استقلال در فضای مجازی پیامی را منتشر کرد. به احتمال زیاد زمین چمن طبیعی مجموعه ورزشی انقلاب تا پایان هفته در اختیار استقلال قرار خواهد گرفت.